Arka Sokaklar Final Mi Yapıyor?

Kanal D ekranlarının demirbaşlarından Arka Sokaklar dizisi 26 haziran 2016 cuma akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. Arka Sokaklar dizisi 376. bölümü ile Kanal D ekranlarında final yapacağı söylentisi dolaşırken, ajanslara şok bir haber düştü.

Twitter’da “Dedikoducu Çocuk” olarak bilinen fenomenin haberine göre Erler Film ile Atv yönetimi arasında Arka Sokaklar dizisinin yeni sezon yayın hakları konusunda anlaşmaya varılmak üzere.

arka-sokaklar

Arka Sokaklar dizisi sanırım sonsuza dek devam edecek. 2005- 2006 sezonunda ilk sezonu ile ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisi 2015-2016 sezonunda da Kanal D ekranlarında yayınlanmak için vizeyi aldı.

2014- 2015 sezonunda 9 .sezonu ile ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisi aldığı yüksek reyting sonuçları ile hem yapımcısını hemde kanalını sevindirdi. Erler Film ile Kanal D arasında yeni sezon için anlaşmalar imzalandı. Arka Sokaklar dizisi 10. sezonu ile eylül ayında Kanal D ekranlarında olacak. Arka Sokaklar dizisi haziran ayı içerisinde sezon finali yapacak. Dizinin sezon finali tarihi ise Kanal D ekranlarında yaz sezonunda yayınlanacak Evli ve Öfkeli dizisinin başlama tarihine göre değişecek. Evli ve Öfkeli dizisi hazır olduğunda Arka Sokaklar final yapacak ve Arka Sokaklar yerine Cuma akşamı Evli ve Öfkeli dizisi başlayacak. Arka Sokaklar dizisi sezon finali tarihi kesin olarak açıklandığında siz değerli ziyaretçilerimize duyuracağız.

Arka Sokaklar dizisi 2015-2016 sezonunda da yayınlanmaya devam edecek. Arka Sokaklar dizisi 2014-2015 sezonunda Karagül dizisinin ardından reytinglerde 2. olarak kanalının yüzünü güldürmüştü.

Arka Sokaklar kesinlikle bitmeyecek,  final yapmayacak sadece haziran ayında sezon finali yaparak 2 aylık bir tatil dönemine girecek devamında ise eylül ayında tekrar izleyicisi ile Kanal D ekranlarında buluşacak.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir