Arrested Development

Altın Küre ödülüne aday gösterilen ve komedi türünde bir televizyon dizisi olan Arrested Development, alışkın oldukları zengin hayata veda etmek zorunda kalan ve yeni hayatlarına alışmaya çalışan Bluth Ailesi’nin öyküsünü anlatıyor.

altin-kure

Ortağı olduğu aile şirketindeki pozisyonunu terk eden ve işten ayrılarak aile mesleğini sürdürmeme kararını alan Michael Bluth, oğlu George için çaba göstermeye ve ona daha iyi bir baba olabilmek adına elinden gelen her şeyi yapmaya karar verir ancak Michael’ın babası George Bluth, hesaplarda sahtecilik suçu nedeniyle tutuklanınca Michael’ın yaptığı tüm planlar alt üst olur ve Michael, ayrılmayı düşündüğü Orange Country’de, işlerin toparlanması adına yardımcı olmak için kalmak zorunda kalır.

Arrested Development isimli dizide; evin babası George Bluth Sr. Rolünü Jeffrey Tambor, evin annesi Lucille Bluth rolünü Jessica Walter, evin en büyük ve sihirbaz çocuğu George Oscar Bluth iki rolünü Will Arnett, her şeyi düzeltmek zorunda olan Michael Bluth rolünü Jason Batemen, evin en küçük çocuğu ve nevrotik bir öğrenci olan Buster Bluth rolünü Tony Hale, evin tek kızı olan Lindsay Funke rolünü Portia de Rossi, Lindsay’nin eşi talihsiz doktor Tobias Funke rolünü David Cross ve Lindsay ile Tobias’ın kızları Mae rolünü Alia Shawkat canlandırıyor.

arrested-development

Her biri, bir diğerinden daha garip olan aile üyelerine sahip olan Bluth Ailesi’nde Michael Bluth’ın, yüklü miktarda harcamalar yapmadan da hayatta kalınabileceğini diğer aile üyelerine anlatacak olması, belki de Michael Bluth’ın hayatı boyunca gördüğü en zor işlerden bir tanesi olacak!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir