Aşk Yeniden 2. Sezonda da Kaldığı Yerden Devam Ediyor

AŞK YENİDEN, 2. SEZONDA DA KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR…

Fox Tv’nin 10 Şubat 2015 de yayına başlayan ve ilk 5 bölümü ratinglerde 1. sıraya oturan başarılı dizisi Aşk Yeniden, salı akşamlarına yeni sezonda da damga vurmaya devam ediyor. Süreç Film’in yapımcı şirket olduğu ve Ersoy Güler’in hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmenliğini üstlendiği dizide, diğer senaristler ise; Eda Tezcan, Gülbike Sonay Üte ve Ramazan Demirli.

ask-yeniden-oyunculari
Aşk Yeniden dizisinin başrollerinde ise birbirleri ile kimyaları çok iyi uyuşan iki ünlü oyuncu var; Zeynep karakterini canlandıran Özge Özpirinççi ve Fatih karakterini canlandıran Buğra Gülsoy. Yardımcı rollerde ise Tamer Levent, Tülin Oral, Lale Başar, Nilay Deniz ve can Sipahi rol alıyor. Zeynep’in tatlı oğlu Selim ise ikiz kardeşler Yiğit ve Yağız Sayın tarafından dönüşümlü olarak canlandırılıyor.

ask-yeniden-selim-bebek

Aşk Yeniden dizisinde konu; Zeynep ve Fatih’in Amerika’dan hayal kırıklıkları ile eve dönüş yolculuklarında başlar. Karadenizli bir balıkçının kızı olan Zeynep, ailesi istemese de büyük aşkı olduğunu zannettiği Ertan ile Amerika’ya kaçar. Hamile kalana kadar her şey yolunda gider, ancak Ertan şimdi bebeği istememektedir. 8 ay tek başına bebekle Amerika’da kalan Zeynep evine dönmeye karar verir. Fatih ise çok iyi bir ailenin oğludur ve evlenmek istemediği Selin’den kaçmak için Amerika’ya okumaya gitmiştir. Ancak onun da dönüş zamanı gelmiştir ve bir daha aşık olmamaya yeminli bu iki kişi, Türkiye’ye dönüş yolunda karşılaşırlar. Zeynep ve Fatih’in 29. bölümde evlendiğini ve 38. bölümde de Zeynep’in yeniden hamile kaldığını belirtelim. Ancak macera bitmedi, hala devam ediyor…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir