Büyük Bir Aşk Hikayesi; Paramparça…

Star Tv ekranlarında 1.Aralık.2014 tarihinde yayınlandığından beri pazartesi akşamlarına damgasını vuran ve reytingleri hiç düşmeyen Paramparça dizisi, başrol oyuncusu Nurgül Yeşilçay’ın ayrılmasından sonra da yoluna devam ediyor.

Özellikle son günlerde başrol oyuncuları Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın karşılıklı suçlamaları ile gündeme gelen dizinin senaryosunu Yıldız Tunç kaleme alıyor, Endemol Türkiye’nin prodüktörlüğünde Cevdet Mercan ise yönetiyor. Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın dışındaki önemli rollerde ise Barış Falay, Ebru Özkan, Tolga Tekin, Nursel Köse, Leyla Tanlar ve Alina Boz rol alıyor.

paramparca-dizisi-cnn-konugu-oluyor-1

Paramparça dizisinde konu; aynı dizinin ismi gibi paramparça yaşanmış bir aşk hikayesi, ancak bu aşkın tekrar canlanması bir mutlu sona götürmüyor izleyenleri, tam tersine bir trafik kazası ile 6 kişinin hayatı tekrar paramparça oluyor. 14 yaşındaki kızıyla birlikte geçim derdinde ve basit bir hayat yaşayan Gülseren’in hayatı yağmurlu bir günde bir kaza ile değişiyor. Bu kazada artık evli, iki çocuklu, zengin işadamı büyük aşkı ve kızının babası Cihan ile karşılaşan Gülseren, 15 yıl sonra büyük aşkı ile karşılaşmanın şokunu atlatamadan kendisini yeniden Cihan ile beraber buluyor. Ancak şimdi ikisi de evli ve birlikte olabilmeleri, ancak pek çok hayatı yıkmaları ile mümkün olabiliyor.

Paramparça dizisinde başrolde yer alan Nurgül Yeşilçay’ın, 51. bölümde vurularak öldürüldüğünü ve diziden ayrıldığını belirtelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir