Mike And Molly

Başrollerinde Melissa McCarthy, Billy Gardell, Katy Mixon, Reno Wilson ve Swoosie Kurtz’un yer aldığı ‘Mike And Molly‘ Amerikan yapımı bir sitkom dizisidir. Mark Roberts tarafından yaratılan komedi dizisi ilk olarak 20 Eylül 2010 yılında CBS’te yayın hayatına başladı ve 2016 Mayıs’ına kadar devam etti.

"Mike the Tease" -- Mike studies male fertility and visits a clinic to ensure that his swimmers are up to the task of starting a family with Molly. Meanwhile, Vince gets a new job selling vacuum cleaners door-to-door, on MIKE & MOLLY, Monday, Feb. 18 (9:30-10:00 PM, ET/PT) on the CBS Television Network. Pictured L-R: Bily Gardell as Mike and Melissa McCarthy as Molly  Photo: Cliff Lipson/CBS �©2013 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved.

‘Mike And Molly’ dizisi toplam 6 sezon ve 127 bölümden oluşmaktadır .Mike ve Molly Chicago’daki yeme bozuklukları bulunan bir grupta tanışırlar ve birbirlerine aşık olurlar. Michael Biggs ‘Mike’,Chicago’da bir polis memurudur ve kilo vermeye çalışmaktadır.

Derin düşüncelere sahip olamasa da iyi kalpli ve esprili bir yapısı vardır. Molly Flynn ise Walter Payton İlkokulu’nda 4.sınıf öğretmenidir ve kendisi de kilo vermeye çalışmaktadır. Tatlı, mutlu, zeki ve yardımsever bir insan olan Molly ailenin rasyonel üyesidir. Mike ile evlendikten sonra zamanın çoğunluğunu çocuk yapmak için ayırırlar.4.sezondan itibaren yazar olmak için öğretmenlik görevinden istifa eder.

mike-and-molly-izle

Dizinin prodüktörlüğünü Chuck Lorre Prodüksiyon ve Warner Bros. Televizyon üstlenmiştir. Açılış müziği ‘I See Love’ Keb Mo’nun seslendirdiği şarkıdır. Dizi ayrıca 2 tane Prime time Emmy Ödülü kazanmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir