Psych

Dedektif hikâyelerini sevenler için hitap eden USA Network tarafından yayınlanan Psych dizisi salt bir dedektif teması ile içerisinde suçlular, suçluları yakalayan bir dedektif dizisidir. Dizinin oyuncu kadrosunda Rachael Leigh Cook,  Liam James,  Calum Worthy, Phylicia Rashad,  James Roday gibi oyuncular yer almaktadır.

psych

Psişik güç veya doğaüstü yeteneklerin olmadığı dizi bu yönüyle samimi bir çizgi dizidir. Psych dizisi tam anlamıyla kendisini küçük yaştan beri babası sayesinde geliştiren Shawn isimli bir dedektifin hikayesine anlatmaktadır. Bu anlamda sorunları çözme iç güdüsü veya bazı olayları gözlemleyerek tahmin etme dürtüsü ile kendi kendine tarafından geliştiriliyor. Babası Shawn’ı usta bir dedektif yapmak için daha çok çocukken nesneleri ve hareketleri takip etmesinin ne kadar önemli olduğunu anlatmış ve öğretmiştir.

Dizinin ana karakter James Roday Shawn’a hayat vermektedir.  Uydurma psişik, gerçek dedektifler’ sloganıyla Psych dizisi doğmuştur. Her bölümde farklı bir macerayı konu alan dizi karakterimizin maceraları anlatılmaktadır ve  gözlem yeteneğinin ve dikkatin ne kadar önemli olduğunu ve olaylara yaklaşımı ön plana çıkarıyor.

psych-izle

Diziyi izlerken Sherlock Holmes havası izlemeniz mümkündür. Yeteneklerinden dolayı mesleki başarısı kazanmaktadır ve bir yandan da en çok aranan kişi olmaktadır. Bu nedenle kötü insanların onu kötü işlerinde kullanmak için peşine düşerler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir