The Inbetweeners

2008 yılında başlayan The Inbetweeners dizisi İngiltere yapımı komedi dizisidir. The Inbetweeners oyuncu kadrosunda Simon Bird (Will), Joe Thomas (Simon), James Buckley (Jay) ve Blake Harrison‘ın (Neil)gibi oyuncular yer almaktadır. Yaratıcıları ise Damon Beesley, Iain Morris’dir. Yönetmen koltuğunda Ben Palmer, Gordon Anderson oturmaktadır.

the-inbetweeners-izle

E4 kanalında yayınlanan sitcom dizisi Will’ in (Simon Bird) özel bir okuldan devlet okuluna kaydolmasıyla başlamaktadır. Okulun ilk gününde 3 arkadaş ile tanışır. Bu 3 iyi arkadaş Jay (James Buckley), Neil (Blake Harrison) ve Simon (Joe Thomas)’ la tanıştıktan sonra Will’in bütün hayatı değişir. Bu 4 iyi arkadaş başlarına birçok bela açarlar.

Will ve üç arkadaşının kendileri için arkadaş çevrelerine kabul ettirmek ve bakirliklerini kaybetmeye çalışmalarını konusunu yer alıyor. Her bölümünde farklı olaylar yaşayan bu dört iyi arkadaş her bölümünde bakirliklerini kaybetmek için plan yaparlar. Fakat yaptıkları planları hiçbir zaman başarılı olmaz. Bu konuları ve olayları anlatan komik bir sitcom dizisidir. Gençlik dizisi olduğu için artı 18 içeren küfür ve cinsellikler yer almaktadır.

The Inbetweeners Movie directed by Ben Palmer

6’şar bölümlük 3 sezonu yayınlanmış olan The Inbetweeners dizisi imdb puanlamasında 9.0 puan almıştır. Dizinin bir bölümü yaklaşık 25 dakika sürmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir